• Index
  •  » Gry
  •  » Gry, w które ostatnio graliśmy

#1 2009-06-22 16:00:49

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Gry, w które ostatnio graliśmy

The Sims 3 od mojej najdroższej, ukochanej, wspaniałomyślnej Envy
No cóż...gierka przyjemna, całkiem miła, dużo lepsza od TS2, interesująca i mnie nie znudziła
Dalej "eXperience 112" gra... hmm.... inna od innych... wręcz dziwna. Na początku wkurzająca i nudna - potem całkiem ciekawa, ale chwilami męcząca. Mianowicie steruje się kobietą nie bezpośrednio, ale włączając światła i różne sprzęty na statku, a patrzy się na nią z kamer. Całkiem ciekawe - warto chociażby pograć parę minut. A i atmosfera jest po prostu taka... cały czas napięcie... to chyba wszystko przez muzykę, która okropnie mnie stresuje

Offline

 

#2 2009-06-23 19:35:15

envy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 56

Re: Gry, w które ostatnio graliśmy

No , ts3 jest niezle , jednakze moja kochana kasia bardzo chciala mi zrzucic dodatkowe itemki i szlag simsy trafił , razem z tymi wszytskimi rodzinami , w lasciwie jedna rodziną , ktora gralam przez pokolenia .
cóż...
http://tatuaze.net.pl/zostan-tatuazysta.html

Offline

 

#3 2009-06-25 19:26:07

Empire

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 61

Re: Gry, w które ostatnio graliśmy

sims3 u oli fajne sa ;d codziennie sluchalam pieknej simowej gry na gitarze ! o i to jak dobrze awansowywali. jednakze troche lipa bez dodatkow...

ps. fajnie wode zrobili, nie ?

Offline

 

#4 2009-09-01 14:04:51

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Re: Gry, w które ostatnio graliśmy

hah, w porę odpisuję, ale dobra... masz na myśli taką wodę, jak jest w morzu czy jeziorze czy jakąś inną ? A te simowe utwory nie wszystkie były ładne niektóre były dość męczące... a i powinni dać jakieś interakcje, takie bardziej poważne i złożone, najwyżej mogli by dać zamiast od 12 to od 16 ograniczenie wiekowe, ale gra by zyskała a dodatek to przecie wychodzi "Wymarzone podróże" czy coś takiego

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Gry, w które ostatnio graliśmy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jabole.pun.pl www.pokemonki2009online.pun.pl www.basketbielany.pun.pl www.bricobrzeg.pun.pl www.sna.pun.pl