Forum prywatne


#1 2009-08-12 17:27:31

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Ulubione płyty

Jak dla mnie to w tej chwili, klasyka doom metalu - Candlemass z płytą "Death Magic Doom" - niesamowicie chwytliwe riffy, wszystko czego można chcieć . Tak poza tym to Epica ma dobre balladowe płytki, np. króciutki, co prawda, "Feint", a z Nightwish'a to typuję "Oceanborn", bo właśnie na niej znalazłam 3 moje fav. piosenki. MM to nie będę wypisywać, bo mnóstwo piosenek na różnych albumach i nie potrafię wybrać ale niedługo zrobi się u mnie konkurencja na najlepszą płytę, gdyż zaznajamiam się z nowymi zespołami

Offline

 

#2 2009-10-28 20:20:04

Empire

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 61

Re: Ulubione płyty

recenzja plyty Milosc! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
Prosze Ciebie, po konkursiku z biologii szybkim kroczkiem poszlysmy do muzycznego szczesliwie zakupilam plyte, o dziwo jedynie o zeta drozej niz w empiku. hmmm no i tak dziewczyny namowily na kupienie z dvd (kawalek ogladalam z nimi ale jakos mnie nie wciagnelo wiec jeszcze lezy) ale co do plyty!
obawy obawy obawy. ale byly niepotrzebne. Jedynie 2 kawalki nie chca jakos wejsc. mam z nimi problem ;]
jest to poczatkowy "Vanitas" , jedynie wokal Kaski i jakis zgrzyt gitary... jakies psychodeliczne.
Dalej lecimy "Umieraj stad" ;> przyjemna pioseneczka, jak najbardziej OK.
Znana "Faza delta" z koncertu... tekst o spaniu. na koncertach wychodzi lepiej XD gitarka moglaby byc ostrzejsza i bylo by w pyte zdzisia
Piersi Cwierc. druga z dziwnych, aczkolwiek powoli sie do niej przyzwyczajam.
"Chinski urzednik panstwowy" ha myslalam ze to bedzie moj numer jeden ;> ale jednak potem byly lepsze! mysle ze utwor pasowalby na singla.
"Milosc! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" Kaska spiewa zwrotki jak Ramona Rey normlanie. najpeirw mnie to szczerze wpienialo, teraz nei przeszkadza. wykrzyczenie refrenu miodzio
"Stygne" tu mialam okazje sie zachwycic pieknem muzycznym. gitary akustyczne robily swoje... chodz i warstwa elektroniczna o dziwo, tak pieknie wkomponowala sie w to wszystko ze zmienilam o tym zdanie. mysle ze tez to mialo cos wspolnego z zapoznaniem sie z zespolem kings of convenience. bo motywy z gitar brzmia strasznie podobnie! jest to moj ulubiony zaraz po...
"Boje sie o nas" o tak, to byl strzal w dziesiatke. poczatek z perkusja, chwytliwy a zarazem piekny refrenik, a potem wchodzacy basik w miedzy czasie... tu mialam okazje sie rozbeczec iz takie to piekne ;] chocby dla tego utworu bylo warto
"Kto tam? Kto jest w srodku?" gitara strasznie mi sie kojarzy z Dashboardem Modest Mouse... moze i cos w tym jest, bo Pawel ktory komponowal muzyke ich slucha. z singlem sie juz osluchalam wczesniej, jest fajny ale sa lepsze numery
No i koncowy "Nie wiecej". Nastawia mnie w jakis smutny nastroj... moze tez i dlatego ze jest to ostatni utwor? i plyta sie konczy?
bardzo mi sie podoba, wokal kaski kiedy dochodza takie jakby chórki... miodzio.

No dobrze. Bez zanudzania. Plyta jest dla mnie bardzo udana. Bo mowimy tu o calosci. Mysle ze to moja ulubiona Heya razem z [sic!] zmiany czasem sa korzystne... ale Nosowska jak zwykle w stanie ponuraka :]
Pozdrowionka

Ostatnio edytowany przez Empire (2009-10-28 20:21:14)

Offline

 

#3 2009-10-29 13:45:58

envy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 56

Re: Ulubione płyty

Mniej wiecej zgadzam sie z tą recenzją .
Boje sie o nas ; faza delta i chinski urzednik panstwowy sa genialne .
Nie kupuje zupelnie "nie wiecej"   .  Natomiast nie mam nic do vanitasu , gdyż ma naprawde dobry tekst

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mesjasz.pun.pl www.kosmetologiawsm.pun.pl www.ableton.pun.pl www.bluznierca.pun.pl www.gaudiumforum.pun.pl