Forum prywatne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-06-03 20:24:25

envy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 56

Bardzo oklepane

Tak wiec tu chcialabym napisac cos na temat wakacji , a moze raczej zebyscie Wy mi napisały . Nie chodzi mi tylko o plany wakacyjne , bo to bardzo oklepane jest . Chodzi mi o odczucia zwiazane z wakacjami . Cieszycie sie , ze juz niedlugo nadejdą <bo...> , a moze raczej to podłamuje <bo...> ?
Chyba, ze tylko mi wakacje niekojarza sie jednoznacznie , albo moze i kojarza jednoznacznie ale wrecz przeciwnie niz innym . Pisac po prostu c;nie ?!
fatal
fatal
fatal
fatal
fatal
fatal

Offline

 

#2 2009-06-04 18:42:15

Empire

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 61

Re: Bardzo oklepane

Kuzwa ja sie ogromnie ciesze. To fajnie ze skonczy sie ten natlok szkoly. I ze  bedzie mozna w ciul spac. I robic co sie chce. Jednakze jak nikogo nie ma w wakacje sa nudy. Ale jak spedzi sie czas z  kims w rodzimym miescie lub gdzies to bedzie zajebiscie. W ogole chcialabym na szczecin rock festiwal pojechac w wakacje... ale chyba moge se tylko pomarzyc

Ostatnio edytowany przez Empire (2009-06-04 18:43:42)

Offline

 

#3 2009-06-08 16:43:21

envy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 56

Re: Bardzo oklepane

Na poczatku tg tygodnia podchodzilam to wakacji dosc sceptycznie. Myslalam, ze bedzie mi brakowac tychskich ludzi, ale dochodze do wniosku, ze ja mam ich jednak dosyc !

fatal
fatal
fatal
fatal
fatal


Nie rozumiem tg swiata , chyba tu nie pasuje.

fatal
fatal
fatal
fatal
fatal


Zaopatrzylam juz moj komputer w ksiazki na nudne wakacje w janowie , moze sie doedukuje w tych takich bardziej psychicznych sferach , bo chyba nie radze sb z moja wlasna glową , albo jestes juz zmeczona .
jakas choroba sieroca,czy depresja poporodowa.
Czuje , ze musze cos w sobie zmienic , nieco odpoczac.
I najbardziej to chyba chce odwiedzić Moje Rodzinne" Miasto c;nie ?




fatal
fatal
fatal
fatal
fatal




Koniec świata chce !

Offline

 

#4 2009-06-10 18:44:05

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Re: Bardzo oklepane

A ja kataklizmy!!! Ja w sumie się cieszę z tych wakacji, a mam jeszcze prywatną wiadomość do Ciebie, Envy. Mianowicie myślę, że Cię to zainteresuje, ale trzeba jeszcze obgadać...

Offline

 

#5 2009-06-10 21:59:16

Empire

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 61

Re: Bardzo oklepane

a ja nie chce kataklizmow. boje sie tego. chce zyc. serio.

Offline

 

#6 2009-06-11 13:25:09

envy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 56

Re: Bardzo oklepane

Oh ta Twoja prywatna wiadomość !
Słońce, to stanie się moim zahirem ! ; ))





fatal
fatal
fatal
fatal
fatal
fatal
fatal
fatal
fatal

Ostatnio edytowany przez envy (2009-06-11 13:27:11)

Offline

 

#7 2009-08-02 21:37:59

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Re: Bardzo oklepane

Haha, to było w sumie tak niedawno, a wiadomość jest już dla mnie bezużyteczna, a wcześniej to było coś. To dlatego, że mam tego (jego) serdecznie dość i nie zamierzam z nim więcej rozmawiać, gdyż wszystko mnie wkurza,a właśnie, trzeba by założyć wątek o rzeczach wkurzających i poza tym pieprzę wszystkie te wspaniałe off topy, bo mnie to nie obchodzi i ponawiam: chcę kataklizmy, a do tego wakacje są całkiem niezłe jakby na to nie patrzeć. Wiem, że to bezsensowne, co piszę, nie wiem czy zaczaicie o co chodzi, ale co tam - trudno... Nudzi mi się i nabijam posty na tym pustym forum, na którym, w końcu, muszą znaleźć się większe ilości użytkowników (lub użyszkodników, mniejsza o to). wrrr dodam potem gifów... jak mi się będzie chciało

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cybermanager.pun.pl www.ekonomia1zaoczne.pun.pl www.linkomania.pun.pl www.nomoremt2.pun.pl www.aifam.pun.pl