#1 2009-03-25 21:13:21

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Seriale, seriale...

No właśnie seriale. Które, jak i dlaczego oglądacie? Ja osobiście jestem fanką Lost (jestem w odc.8 V serii jak co) takie pogmatwane i sympatyczne, a do tego Sawyer'ek i wszyscy są happy Prison Break jak dla mnie w tej III serii podupadł jakoś na treści, akcji itp. Kiedyś (dawno temu, jak miałam kablówkę w pokoju (czyli jakieś pół roku temu )) byłam wprost uzależniona od Chirurgów. To było takie wciągające-te wszelakie romanse... ahh No i ogólnie od kanału FoxLife... tyle seriali... wszystkie takie kuszące...


A i taki mały offtopiczek: Dziewczęta czy zechciałybyście podyskutować nieco o płci przeciwnej (tzn nowy wątek- powklejać trochę zdjęć, imion, nazwisk, filmów, zespołów, wszelakich rzeczy związanych z hmmm...showbiznesem, co za tym idzie z przedstawicielami showbiznesu)?
jeśli ktoś jest chętny to mówić, to zobaczymy co da się zrobić

Offline

 

#2 2009-03-31 21:43:39

envy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 56

Re: Seriale, seriale...

No to ja jestem chętna.
Co do płci przeciwnej hmm wiesz jak jest ;p
Byłam u spowiedzi wiec nie mg sie wyrażać ;D.
Cudna pokute mam - isc na droge krzyżową - ZA JAKIE GRZECHY ??


Offffft.
;*
pop

Offline

 

#3 2009-05-18 20:39:09

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Re: Seriale, seriale...

Pod seriale, jak dla mnie , podchodzą Anime A co do nich to ostatnio oglądam nałogowo bajki, które uwielbiałam mając 5-6 lat. Do nich należą: Rycerze zodiaku, Magiczni wojownicy i Wojowniczki z krainy marzeń, kiedyś też oglądałam Dragon Balla ale za dużo odcinków ma i zeszłoby mi z tym parę miesięcy ;P

Offline

 

#4 2009-05-21 18:23:42

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Re: Seriale, seriale...

Oglądam właśnie jedno z najbardziej wzruszających anime jakie kiedykolwiek widziałam-Air. Jestem pod wrażeniem... już nie wiem, który raz mam świeczki w oczach. Bajka jest smutna, ale prawdziwa i wciąga jak normalny film. Gorąco polecam Tu link do odcinków: http://www.air.kreskowka.pl/video

Offline

 

#5 2009-05-23 19:54:14

Empire

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 61

Re: Seriale, seriale...

Bardzo mi sie podoba to anime...

Ostatnio edytowany przez Empire (2009-05-23 20:49:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.papierosy.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.roznezwierzaki.pun.pl www.112strazpozarna998.pun.pl www.soldierspolish.pun.pl