Forum prywatne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Książki
  •  » Książki, które odmieniły wasze życie...

#1 2009-03-25 15:25:23

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Książki, które odmieniły wasze życie...

... a przynajmniej w pewnym stopniu punkt widzenia Ja na przykład czytam teraz "Rozmowy ze Śmiercią" i muszę stwierdzić, że wierzę w treść książki, dała mi nieco do myślenia, szczególnie w aspekcie religijnym, a do tego dodała otuchy. Jestem nią zaskoczona, a jednocześnie jakoś w większym stopniu obejmuje to co ja uznaje za swoją wiarę...  Kolejna książka, bardziej no nie wiem... psychologiczna - przynajmniej jak dla mnie to "Długa droga z piekła" MM. Ciekawa, lekka językiem, ale niezupełnie treścią, kontrowersyjna, ale wciągająca lektura. Ostatnio też przeczytałam "100 pociągnięć szczotką przed snem" jakoś mi tak niedobrze po niej było, miałam w czasie czytania mieszane uczucia. Warto przeczytać- niby nic nowego, takie rzeczy się zdarzają, ale może sprawi, że poczujecie większy szacunek do siebie... Na razie jestem jeszcze w trakcie "Nędzników", "Milczenia owiec" i "Lolity" (mieszanka wybuchowa )... Jak przeczytam to napiszę co myślę

Offline

 

#2 2009-03-25 17:30:33

Empire

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 61

Re: Książki, które odmieniły wasze życie...

Ja polecam ksiazki Jonathana Carrola. A juz mowilam Tobie Black17... "Poza ciszą"
Po niej mialam znow mase odczuc. Szkoda mi bylo glownego bohatera. Plakalam przez to ze czlowiek potrafi tak sie zmienic.
Fakt ze poprzez dowiedzenie sie ze wokol niego najblizsi  zatajali prawde...
Przeczytaj pozniej bedziesz wiedziala o co mi chodzi

Ostatnio edytowany przez Empire (2009-03-25 17:33:18)

Offline

 

#3 2009-03-25 18:25:35

black

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 75

Re: Książki, które odmieniły wasze życie...

Ależ z chęcią przeczytam Kochanie, tylko muszę skończyć to wszystko co zaczęłam jestem tego ciekawa... mam nadzieję, że mnie też zdoła poruszyć

Offline

 

#4 2009-04-26 14:08:39

envy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 56

Re: Książki, które odmieniły wasze życie...

'Jedenaście minut' autorstwa Paulo Coelho , jednego z najbardziej poczytnych pisarzy świata.
Krótki opis :
Młoda dziewczyna z brazylijskiej prowincji wyrusza w daleką podroz.jednak swiat jest inny niz sb wyobrazala.gorzkie doswiadczenia sprawiaja,ze zostaje prostytutką.decyduje sie na zycie bez milosci i wpada w pulapke, z ktorej wybawic moze wlasnie milosc. jedenascie minut to wspolczesna basn dla doroslych, przypowiesc o seksie, milosci i przeznaczeniu, ktora sprawia , ze krete sciezki naszego losu mg nieoczekiwanie poprowadzic nas ku szczesciu. choc dawno przestalismy w nie wierzyc.Jedenascie minut to zarazem glebokie studium o naszej seksualnosci, o jej sacrum i profanum, o tak waznej sferze naszego zycia,zarazem tak zaklamanej.to powiesc, ktora nie pozwala na obojetnosc i budzi nadzieje,ze spotkanie z czlowiekiem moze byc najwazniejszym doswiadczeniem naszego życia .
))
Jak bd miec czas to zamieszcze ulubione fragmenty.
XoxO

Offline

 

#5 2009-05-08 14:02:47

Empire

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 61

Re: Książki, które odmieniły wasze życie...

mama mi dala ksiazke pt. "niewolnica" na faktach. Mende Nazer / Damien Lewis aktorzy.
wstrzasnelo cholera.

Offline

 
  • Index
  •  » Książki
  •  » Książki, które odmieniły wasze życie...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.telekomgsm.pun.pl www.mlodzidemokraci.pun.pl www.darmowekody.pun.pl www.bialamagia.pun.pl www.extra-bakugan.pun.pl